Dárkový poukaz Dárkový certifikát
Akce fitness centra RLF Exhibice v krasojízdě

Thajské masáže Praha

LEAFLET MYSTIC TEMPLE MASÁŽE

ORIGINÁLNÍ THAJSKÉ MASÁŽE

Originální thajské masáže provádí thajské masérky Bee a Meo

Thajská masérka Bee Thajská masérka Meo

Originální thajské masáže Vám neposkytne nikdo, kdo masáže pouze okoukal nebo "studoval". Kouzlo originálních thajských masáží spočívá nejen v náročné technice, kterou mají thajky zažitou od mládí, ale především v celkovém vnímání těla a ducha, které thajské masérky mají už v genech. Slečny Bee a Meo jsou zkušené masérky, které Vám umožní poznat kouzlo umění asijské masáže.
Poznejte své tělo, ten pocit uvolnění nelze popsat, ten prostě musíte zažít!

BAMBUSOVÁ THAJSKÁ MASÁŽ - NOVINKA

Bambusová masáž

Thajské masáže - bambusová masáž Thajské masáže - bambusová masáž

Bambusová masáž je uvolňující a zklidňující thajská masážs obnovujícími a odvodňujícími vlastnostmi. Bambusová masáž je silně působící thajská masáž, kterou lze aplikovat na tělo i obličej.

THAJSKÉ MASÁŽE - akupresurní reflexní terapie

Masáže Temple Classic

Thajské masáže

Tradiční thajská chrámová masáž označovaná v thajštině slovem "nuat". Jedná se o soubor mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body na těle uvolňuje napětí a bolest svalů, šlach a kloubů.
Přináší celkovou relaxaci, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy. Temple Classic představuje thajskou masážní terapii ve své nejpůvodnější podobě, tak je po staletí vyučována a praktikována.

Masáže Foot Relax

Masáž dolních částí nohou pomocí akupresurních tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Reflexologie spojená s masáží od prstů u nohou až ke kolenům pomocí 100% esenciálního oleje z výtažků tymiánu, manuky a citrónové trávy a balzámu z eukalyptu, rozmarýnu, máty a květu kaštanu.
Ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou. V dnešní době je oblíbená i pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních nemocí spojených s poruchami krevního oběhu.

Masáže Spirit of Siam

Starobylá thajská bylinná masáž, ve které jsou používány plátěné váčky naplněné směsí bylin a trav s aroma látkami dle 6 století starých receptur. V parní lázni nahřáté balíčky jsou přikládány na místa, kde se soustředí napětí a bolest. Následuje uvolňující masáž pomocí aromatických olejů z extraktů jasmínu, santálového dřeva a limety. Výsledkem je mimo celkového uvolnění celého těla i pocit pozitivního nabytí mysli. Spirit of Siam je vyhlášená svými protistresovými účinky.

Masáže Queen´s Park

Revitalizační masáž pomocí aroma olejů z výtažků levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty, spojená s akupresurou a reflexologií, doplněná inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, santálového dřeva a jasmínu pomocí aromalamp. Tento typ terapie je zaměřen na uklidnění a dosažení stavu harmonie ducha (inhalace) a těla (masážní techniky). Šlo o nejoblíbenější druh thajské masáže na čínském i japonském císařském dvoře.

Masáže Dark Side of Moon

Kombinace masážních technik je zaměřena na odstraňování jednorázových i chronických bolestí partií zad. S použitím uvolňujících mastí z mentolu a kafru se odbourávají blokace a tenze v celé oblasti zad, šíje a ramen. Tento typ terapie sloužil dříve pro relaxaci jezdců po dlouhém pobytu v sedle koní.

Masáže Dragon Stones

Thajské masáže

Jedná se starodávnou, mýtickou čínskou masáž. K této terapii se používá 53 hladkých lávových kamenů (vyvržených horou z dračí sluje), které se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma největšími kameny, které se drží v dlani. Pro muže se používá olej z esencí jasmínu, santálového dřeva a limety, pro ženy pak z výtažků marocké růže a růžového dřeva. Teplo prostupuje hluboko do celého těla (zpět do hory), kde způsobuje úplné uvolnění a nabití organizmu sílou draka.
Je možné nabídnout různé kombinace klasické masáže spojené s masáží horkými kameny.

OSTATNÍ MASÁŽE - klasické masážní techniky

Masáže Mystic Face

Chiropraktická masáž obličejové a vlasové časti hlavy spojená s technikami k uvolnění svalového napětí a kloubních blokád krční páteře pomocí Neroli silice z květů hořkého pomeranče. Velmi rozšířená forma rychlé masáže vedoucí k odstranění již existujících obtíží, ale zejména k jejich předcházení. Při Mytic Face dochází k pozitivní aktivizaci energetických bodů na hlavě a patří tím k protistresovým typům terapií. V celé Asie je vyhlášená díky svým vitalizačním a relaxačním účinkům.

Masáže Lávové kameny - obličej

Mnoho masérů považuje masáž obličeje za jednu z nejvíce relaxačních metod. Při masáži hot stones se navíc využívá tepla z lávových kamenů a jejich vibrace. Abychom dosáhli výborné relaxace a potřebných účinků, musíme respektovat všechny pravidla pro masáž obličeje, tzn. lymfatický systém obličje, reflexní zony atd. Při této masáži se používají pravé lávové kameny jemně leštěné pro dokonalou práci.

Medová detoxikační masáž, terapie medem

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Masáž, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Navíc přes reflexní zóny můžete touto masáží příznivě ovlivňovat i jiné orgány.

Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky - jako pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek. Vlastnosti a léčivé účinky včelího medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové, Římané i jiné národy - na americkém kontinentě Indiáni.

Ceník thajských a klasických masáží

Thajské masáže nejsou v současné době v nabídce našich služeb. Děkujeme za pochopení.

ceník půjčovny

obuv raketa SQ TOP raketa SQ míček SQ
60 Kč 60 Kč 85 Kč 25 Kč
raketa BM pálka PP míček PP košík BM
60 Kč 25 Kč 20 Kč 20 Kč
brýle osuška ručník prostěradlo
50 Kč 25 Kč 25 Kč 25 Kč
rezervace