Dárkový poukaz Dárkový certifikát
Akce fitness centra RLF Exhibice v krasojízdě

Masáže

Sportovní a rekondiční masáže

Masáže Masáže - Praha 9 Čakovice Sportovní a rekondiční masáže Praha

Sportovní a rekondiční masáže v Relax la fabrique Praha

úterý 12:00 - 21:00
pátek 10:00 - 21:00

Sportovně rekondiční masáže, exotické a zdravotní masáže provádí masérka Jitka Zahrádková.

Sportovní a rekondiční masáže

Exotické a zdravotní masáže

Rekondiční a sportovní masáž

Při masáži jsou použity masážní oleje firmy Salus. Díky výhradnímu lisovaní za studena si rostlinné oleje zachovávají maximum cenných látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozeném stavu. Při masáži pronikají hluboko pod pokožku. Mají vynikající vstřebávací schopnost a neucpávají póry. Jsou vhodné pro každý typ pokožky, neboť nevyvolávají alergické reakce a při masáži pokožku nedráždí.
Správně provedená masáž Vás zbaví únavy, bolesti, uvolní svaly a zklidní mysl. Pokud nejste na masáže zvyklí, řiďte intenzitu prováděných hmatů dle svých pocitů.

Rekondiční masáž

Rekondiční masáž masáž doporučujeme všem, kteří mají méně aktivního pohybu. Při masáži dochází k prokrvení masírované části, zčervenání a zvýšení teploty těla, urychlení vstřebávání odpadových látek. Pravidelnými masážemi můžete zlepšit pružnost a pevnost Vaší pokožky, pohyblivost kloubů.

Sportovní masáž

Sportovní masáž doporučujeme všem amatérským i vrcholovým sportovcům. Masáž se provádí se před namáhavým tréninkem nebo závodem, mezi výkony či po nich. Předpokladem pro úspěšnou masáž je dobrý zdravotní stav celého organismu. Masáž je rychlejší a více zaměřena na svaly a svalové skupiny, které jsou zatěžovány při daném sportovním výkonu, rychleji se prokrví a prohřejí.

Kdy masáž neprovádíme

Bezprostředně po jídle, po nadměrné tělesné zátěži, pokud trpíte celkovým, infekčním či nádorových onemocněním.
Tyto části těla nemasírujeme:

 • Pohlavní orgány
 • Prsní bradavky u mužů, u žen celá prsa
 • Třísla
 • Jamky podpažní, podloketní, podkolenní
 • Hrany či trny kostí
 • Břicho při menstruaci, při jakýchkoli bolestech v břišní krajině, v době těhotenství a v šestinedělí
 • Místa postižená kožními záněty (vředy,plísně apod.), kožními poraněními (odřeniny, rány)
 • Následky sportovních úrazů (krevní výrony apod.)

Masáž zad

Sportovní a rekondiční masáže Praha

Masáž trvá 20min. Masáží zad se uvolňují zádové vzpřimovače, prokrvuje celou oblast zad a odbourává bolest. Masáž zad zahajujeme úvodním třením, pokračujeme hnětením na okraji širokého zádového svalu, dále roztíráním prsty a rozdíráním pěstí po vzpřimovači trupu od beder k šíji, roztíráním podlopatkového svalu, vytíráním mezižeberního svalstva, tepáním. Masáž zakončujeme třením až chvěním.

Masáž šíje

Provádí se v poloze vsedě, doba trvání je 10 min. Masíruje se šíje, ramena, horní a dolní trapéz, mezilopatková krajina. Máte-li bolesti hlavy nebo jste jen zvolili špatnou polohu při spánku zvolte masáž aroma olejem Devatero kvítí. Masáží se maximálně uvolní krční svalstvo.

Masáž zad a šíje

Masáž zad a šíje se provádí se v poloze vsedě, doba trvání masáže je 30 minut. Uvolňuje šíjové a zádové svalstvo, které se prokrví a rychleji zregeneruje. Tato masáž je vhodná při sedavém zaměstnání, při práci u počítače či za volantem.

Masáž nohou, včetně chodidel

Masáž nohou trvá 30 min. a zahrnuje masáž plosek, prstů, metakarpálních rýh, kotníků, Achillových šlach, lýtek, kolen, stehenních svalů a masáž hýždí. Máte-li za sebou náročný den ať sportovní či pracovní, nohy vás bolí, máte nepříjemné pocity tíhy, tlaku či křeče, dopřejte si tuto masáž. Masáž nohou stimuluje jak krevní, tak mízní systém. Pravidelnou masáží předcházíte vzniku křečových žil.

Masáž chodidel

Masáže - sportovní a rekondiční

Doba trvání masáže chodidel je 15 minut. Masírují se tyto části: plosky, prsty, nárty, mezikostní prostory, krajiny kotníků. Díky stimulaci reflexních bodů Vám masáž chodidel dodá energii, uvolní napětí a stres.

Masáž rukou

Velmi příjemně strávených 20 min. masáží prstů, dlaní, mezikostních prostor, zápěstí, předloktí, loktů, pažního svalstva (krajina bicepsu a tricepsu) a masáží ramen. Masáž je zakončena pasivními pohyby v kloubech (zápěstí, loketní a ramenní kloub). Končetiny se uvolní a svaly uklidní.

Masáž hrudníku

Masáž hrudníku trvá 10min. a zahrnuje masáž prsních svalů, mezižeberních prostor, stlačování hrudníku a závěrečné uvolnění a zklidnění celé hrudní části. Masáž hrudníku obohacena aroma olejem je velmi příjemná a uklidňující.

Masáž břicha

Jemná 10 minutová masáž břicha aktivuje a zlepšuje funkce vnitřních orgánů. Masáž se sestává z převážně krouživých hmatů podobných hlazení, tření a z velmi jemných hnětení břišních svalů a bočních partiích stěny břišní. Při masáži břicha jsou nohy pokrčené, aby břicho bylo maximálně uvolněno. Touto masáží lze zmírnit špatné trávení a uklidnit nervy. Masáž břicha byste měli absolvovat nejméně hodinu po vydatném jídle.

Celková masáž

Masáž trvá 90 min. a zahrnuje masáž plosek nohou, lýtek, stehen, hýždě, masáž zad, šíje, prstů, dlaní, zápěstí, předloktí a masáž ramen.

 

Exotické a zdravotní masáže

Masáž lávovými kameny

Breussova masáž

Indická masáž hlavy

Baňková masáž

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž je velice jemná technika speciálních hmatů, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfa (míza) je čirá tekutina, která proudí v lymfatických cévách a je odváděna z tkání a pomocí uzlin čištěna od škodlivých nežádoucích látek.

Lymfatický systém je hlavní složkou imunitního a detoxikačního systému.Pokud lymfatický systém nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, vytvářejí se otoky, tukové polštářky a celulitida. Pomocí této masáže se lymfa aktivuje, uvolňuje lymfatické cévy a odplaví škodliviny z těla ven. Lymfatické masáže napomáhají rychlejšímu toku lymfy a tím i rychlejšímu odplavení toxinů, zmírnění otoků atd.

Účinky lymfatické masáže

 • regenerace organismu
 • detoxikace organismu
 • lymfedémy, otoky způsobené poruchou odtoku mízy
 • zvýšení imunity
 • zmírnění bolesti hlavy
 • zmírnění zátěží při statické zátěži
 • zlepšuje stav pleti a pokožky, zpevňuje podkoží
 • fyzioterapii sportovců

Kontraindikace

 • projevy srdečního a ledvinového selhávání, hypertenze, astma
 • při akutní bakteriální infekci, virové infekci, plísňové infekci
 • nestabilní nádorové onemocnění
 • oblast krku nesmí být ošetřena u klientů se zvýšenou funkcí štítné žlázy a srdeční arytmií
 • v těhotenství, během menstruace, u zánětlivého onemocnění tlustého střeva
 • hnisavé kožní rány
 • diabetici – citlivost kůže

Reflexní terapie

Reflexní terapie je stará metoda, která využívá tlaku a masáží reflexních zón na těle.Reflexní zóny se využívají nejen pro terapii, ale i pro celkovou diagnostiku. Je to nejspolehlivější a nejperspektivnější metoda alternativní medicíny. Pomáhá všem bez rozdílu věku. V této terapii je účinek okamžitý, což má význam při bolestech, akutních potížích a první pomoci. Pozitivně působí na organismus a zmírňuje pocit únavy.

Každá reflexní ploška na chodidle má spojitost s příslušnými orgány v těle. Jde o pravidelné mačkání určitých reflexních plošek na chodidle. Většinou v těch správných místech je cítit bolest. Velkou bolest hladíme a menší stlačujeme až do vyléčení. Proto je reflexní terapie výborná metoda pro svépomoc, samoléčbu.

Účinky reflexní terapie

 • posílení imunitního systému
 • ovlivnění činnosti lymfatického systému a látkové výměny
 • zmírnění nebo odstranění bolesti zad a krční páteře
 • příznivé ovlivnění psychiky

Sportovní, rekondiční, exotické a zdravotní masáže - ceník

Sportovní a rekondiční masáže

Doba trvání cca (minut) (Kč)
Záda 20 280
Šíje 10 150
Záda + šíje 30 350
Dolní končetiny 30 350
Chodidla 20 280
Horní končetiny 20 280
Hrudník 10 150
Břicho 10 150
Celková masáž 60 700
Celková masáž 90 950
Masáže: úterý 12:00 - 21:00, pátek 10:00 - 21:00

Exotické a zdravotní masáže

Doba trvání cca (minut) Cena (Kč)
Masáž lávovými kameny 60 950
Masáž lávovými kameny 90 1350
Breussova masáž 30 360
Indická masáž hlavy 45 500
Indická masáž hlavy 60 760
Baňková masáž 30 300
Baňková masáž 60 600
Lymfatická masáž 60 700
Lymfatická masáž 90 950
Lymfatická detoxikační 3x 60 1850
Reflexní terapie plosky nohy 45 500
Reflexní terapie chodidel + masáž 90 950
Masáže: úterý 12:00 - 21:00, pátek 10:00 - 21:00
rezervace

 

Podívejte se také na nabídku thajských masáží.