Dárkový poukaz Dárkový certifikát
Akce fitness centra RLF Exhibice v krasojízdě

Gelové nehty

Modeláž nehtů - nehtové studio

Nehty - gelové nehty foto Gelové nehty fotogalerie Nehty - modeláž nehtů foto

Modeláž gelových nehtů v Relax la fabrique Praha

Úprava nehtů, péče o ruce

Kdy nepodstupovat úpravu nehtů?
Trpíte-li plísní nebo kandididou, máte urputné záděry, uvolněnou nehtovou ploténku, bradavice. Léčíte-li se antibiotiky či chemoterapiemi.

Několik rad pro ochranu kvality nehtů

  • chránit nehty před mrazem dostatečně teplými rukavicemi
  • chránit nehty před úklidovou chemií-používejte gumové rukavice nejlépe s bavlněnou vložkou
  • chránit nehty před nárazy-naučte se používat bříška prstů a ne špičky nehtů
  • chránit nehty a ruce před dehydratací - použitím kvalitních krémů, olejíčků

Modeláž gelových nehtů

Význam nehtové modeláže

Ruce jsou vaší vizitkou, pečujte o ně, hýčkejte je. Odborně provedená modeláž nehtů udělá radost nejen Vám, ale i Vašemu okolí. Je vhodná pro každý typ i tvar nehtů.
Nemějte obavy, že nehet nebude dýchat, pracujeme s materiály, které nehet chrání a nebrání jeho funkci.
Modeláž gelového nehtu se provádí vytvrzením gelu v UV lampě, ošetření je bezbolestné. Tato metoda je velmi oblíbená, neboť gelové nehty vypadají přirozeně, nejsou tak silné a skvěle drží. Doplnění nehtů gelem je obvykle po 3 týdnech.

Postup modeláže gelového nehtu jednofázovým gelem

Ruce vydesinfikujeme, zatlačíme a upravíme kůžičku nehtu, pilníkem zdrsníme nehet, odstraníme prach, na nehet aplikujeme roztok s antibakteriální složkou. V případě potřeby aplikujeme tip, který následně upravíme do požadovaného tvaru. Takto připravený nehet i s tipem opět očistíme. Na tip a na přírodní nehet aplikujeme v malém množství gelový primer. Gel na nehet nanášíme ve dvou fázích a vytvrzujeme v UV lampě. Takto upravené gelového nehty je dále možné nalakovat či ozdobit dle přání klientky.

Péče o přírodní nehty

Všechny typy manikúr, které provádíme jsou vhodné nejen pro ženy, ale i pro muže


Základní manikúra - Classic

Nejprve ruce vydesinfikujeme, pilníkem upravíme tvar nehtů, ruce ponoříme do změkčující lázně cca na 4 minuty, po osušení zasuneme pomerančovým dřívkem eponychium, odstraníme případné záděry, opemzujeme ztvrdlý kožní val, vmasírujeme do nehtového lůžka výživný krém příp. olej. V závěru nehty nalakujeme výživným podkladovým lakem.

Modeláž nehtů foto Gelové nehty fotogalerie

Japonská manikúra - technika P-Shine

Japonská technika péče o přírodní nehty, vhodná především pro nehty, které se lámou, jsou roztřepené či pomaleji rostou. Provádí se zaleštěním včelího vosku a křemičité hlinky do přírodního nehtu.
Prokrví se nehtová ploténka a zabezpečí se tak její zdravý růst. Nehty po aplikaci získají vysoký lesk. Pro dokonalý vzhled nehtů se před samotnou aplikací P-Shine provádí manikura klasic. Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 30 minut a doporučená další návštěva je za 2 týdny.

Italská manikúra - Cuccio Naturale

Zcela unikátní řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. Ošetření nehtů se provádí dle potřeby, obvykle po 14 dnech.
Nejprve ruce vydesinfikujeme, pilníkem upravíme požadovaný tvar nehtů, lehce vmasírujeme do oblasti eponychia jablečný odstraňovač, poté ruce vložíme do lázně z mořských řas cca na 5 min., zatlačíme cuticle, provedeme mangový peeling a ruce zabalíme na 5 min. do ručníku. V případě potřeby vybělíme pigmentové skvrny, příp. odstraníme mozoly a ztvrdlou kůži dlaní pomocí Kava elixíru a lávového kamene, poté lehce masírujeme každý prst revitalizačním pšeničním olejem. Nyní provedeme masáž rukou a zápěstí hroznovým antioxidačním olejem a ruce zabalíme do zahřátého vlhkého ručníku. Na závěr provedeme kompletní masáž ruky, zápěstí a předloktí levandulovým mlékem. Dokonale očistíme antioxidační olej a lotion z nehtů, naneseme na nehty zpevňující výživný lak/podlak. Potom můžeme nehty nalakovat.

Fidžijská manikúra - PURE FIJI

Luxusní péče o Vaše ruce. Základem všech přípravků je panenský kokosový olej, Maluccana a Macadamia olej, Dilo. Těšit se můžete na manikúru, koupel v kokosovém mléce, kokosový peeling, zábal s horkými lávovými kameny a uvolňující masáž. Provádíme tyto druhy fidžijské manikúry:

  • Tropická manikúra - uvolní stres a napětí, zlepší prokrvení a pružnost pokožky
  • Regenerační manikúra - hloubková hydratace a regenerace pokožky, vhodné při podrážděné pokožce či ekzémech
  • Mana' ia - kosmetika vyvinuta speciálně pro muže, odstraní odumřelé části pokožky, změkčí a vyživý ruce a předloktí. Vaše ruce budou opět jemné a uvolněné.

Hot Chocolate manicure

Nabízíme Vám jedinečné čokoládové ošetření rukou - manikúru, koupel v kokosovém mléce, čokoládový peeling, horký čokoládový zábal a horkou čokoládovou masáž s lávovými kameny.
Velmi příjemné, uvolňující, bohaté na výživu a regeneraci.

Parafínový zábal + masáž rukou

Předností zábalu je vyrovnání kožního reliéfu a prohřátí drobných kloubních spojů. Zvýší se prokrvení kůže, činnost mazových žláz, kožní buňky se zregenerují, kůže bude měkčí a pružnější. Máte-li ruce suché, popraskané, zhrubělé, dopřejte jim tuto příjemnou lázeň.
Nejprve provedeme desinfekci rukou, poté aplikujeme krém s obsahem vitamínu E, ruce 2x - 3x ponoříme do parafínové lázně, nandáme mikrotenové a termo rukavice. Po 15-20 min. se rukavice sundají, vosk se odstraní a jemnou masáží zakončíme celou proceduru.

Zdobení nehtů - Nail Art

Zdobení nehtů se provádí barevnými laky či gely, obtisky na nehty, pomocí šablon, razítky, zasazením kamínku či přivrtáním ozdoby do nehtu...
Vše pro zkrášlení nehtů a vytvoření zajímavého motivu dle vašeho přání.

Vše pro zkrášlení nehtů a vytvoření zajímavého motivu dle vašeho přání.

Ceník Gelové nehty, manikúra

Není v nabídce

V současné době není tato služba cvičení v nabídce.