Dárkový poukaz Dárkový certifikát
Akce fitness centra RLF Exhibice v krasojízdě

Body and Mind Praha

Cvičení pro harmonizaci těla a mysli

Body & Mind v RLF

Body & mind, cvičení zaměřené na naše tělo a mysl

Body & mind

Cvičením Body & mind se učíme vnímat vlastní tělo (svaly), současně správně ovládat svůj pohybový aparát (symetrii, polohu kloubů) a v každém našem pohybu i dobře dýchat. Při cvičení se soustředíme především na efektivní zapojení svalů hlubokého stabilizačního systému páteře (tzv.hlubokého středu ) a tím své tělo nejen zpevňujeme, tvarujeme a zlepšujeme jeho pohyblivost a pružnost, ale především tvoříme základnu pro správné nastavení naší páteře a zdravé držení těla při všech činnostech v běžném životě.

Průběh hodiny Body & mind

Cvičební hodina začíná 10 minutovým zahřátím, poté následují pasáže core training (posilování středu tělu) a ostatních partií těla s využitím balančních pomůcek: velkého míče - fitballu, malého overballu a therabandu (posilovací gumový pás, 2-3m dlouhý), doplněné vhodným strečinkem (protažením) namáhaných svalových skupin. Posledních 10 minut nás čeká závěrečná relaxace a uvolnění. Cvičení je podkresleno pomalou relaxační hudbou.

Cvičební pomůcky pro Body & mind

Není potřeba obuv, cvičí se naboso, nejlépe v protiskluzových ponožkách - pokud je to ovšem pro někoho nepříjemné, může cvičit i v obuvi, ale raději s měkkou podrážkou. Cvičební pomůcky, včetně podložky, jsou v ceně cvičení.

Na hodinu s sebou si nezapomeňte vzít ručník a dostatek tekutin. Dobrá nálada, pozitivní mysl a pocit zdravě rozhýbané tělesné schránky se po hodině cvičení jistě dostaví samy :)

Body & Mind - ceník

Není v nabídce

V současné době není toto cvičení v nabídce.