Dárkový poukaz Dárkový certifikát
Akce fitness centra RLF Exhibice v krasojízdě

Solárium Ergoline

PROVOZNÍ ŘÁD SOLÁRNÍHO STUDIA ERGOLINE

POKYNY PRO OPALOVÁNÍ

1/ OBECNÉ INFORMACE

Obsluhující personál určí po individuální konzultaci se zákazníkem typ jeho pleti, doporučí počáteční dobu opalování a navrhne další průběh opalovacího cyklu. Seznámí zákazníka se solárním řádem studia, s typy solárií ve studiu, s typy použitých lamp a s doporučenými maximálními intervaly opalování na jednotlivých soláriích. Zákazník je povinen informovat obsluhující personál o následujících skutečnostech:
1/ o citlivosti na sluneční záření
2/ o používání léků, zejména antibiotik
3/ o očních poruchách, operacích oční čočky
4/ o případných kožních onemocněních
5/ o případných alergiích
6/ o těhotenství
7/ o případných dalších skutečnostech, které by mohly ovlivnit průběh opalování
Tyto skutečnosti budou uvedeny na " slunečním pasu " zákazníka.

Typ pleti I pleť nápadně světlá, pihy, načervenalé vlasy, obvykle se nikdy neopálí, vysoký sklon ke slunečnímu úžehu
Typ pleti II pleť poněkud tmavší než u typu I, řídký výskyt pih, obvykle možné mírné opálení,
vysoký sklon ke slunečnímu úžehu Typ pleti III pleť světle hnědá, pihy se téměř nevyskytují, obvykle dobré opalování, dosti malý sklon ke slunečnímu úžehu
Typ pleti IV pleť hnědá, žádné pihy, velice dobré opalování, téměř nikdy sluneční úžeh

2/ OVLÁDÁNÍ SOLÁRIÍ

Solárium je spouštěno dálkovým ovládáním - mikropočítačovým žetonovým automatem. Solárium se automaticky sepne za tři minuty. Tento čas máte k dispozici pro svléknutí a odlíčení. Solárium se automaticky vypne po uplynutí nastavené doby opalování.

!!! V tomto studiu ovládání solárií obsluhuje vyškolený personál.

3/ HYGIENA

Solárium musí být dezinfikováno speciální dezinfekcí určenou k tomuto účelu /Sagrotan - neředí se !/ po každém použití. Tato dezinfekce účinkuje do 30 sekund, nejdéle do dvou minut a není agresivní vůči lidské pokožce, ani vůči akrylové desce. Dezinfikované solárium je označeno nápisem " Čerstvě dezinfikováno ".

!!! V tomto studiu dezinfikuje solárium obsluhující personál. Pokud nejste s vyčištěním solária spokojeni, požádejte prosím o opakování dezinfekce.

4/ POKYNY PRO ZÁKAZNÍKA

Upozorněte obsluhující, pokud jste v našem studiu poprvé. Požádejte o vysvětlení obsluhy solária / u jednotlivých typů se liší / !
Seznamte se důkladně s maximálními doporučenými intervaly opalování.
Před opalováním se odličte a odložte si šperky. Upozornění : Za věci odložené v kabině ani v ostatním prostoru studia neručíme!!!
Neužívejte běžné ochranné opalovací prostředky. Doporučujeme používat speciální solární kosmetiku. Informace o kosmetice naleznete zde, nebo u obsluhujícího personálu.
Při opalování je nutné nosit ochranné brýle. K dispozici jsou na vyžádání u obsluhy. U obsluhujícího personálu si můžete také zakoupit brýle vlastní. Doporučujeme z hygienických důvodů.
Pokud užíváte léky, trpíte kožním onemocněním, oční poruchou či alergií, poraďte se svým lékařem. Také pro těhotné ženy a děti do 12 let doporučujeme před používáním solária poradit se s lékařem.

5/ !!! Upozorňujeme naše zákazníky, že po požití alkoholu nebo jiných omamných látek se stává slunění v soláriu rizikovým, a budete obslouženi pouze na vlastní nebezpečí !!!

POKUD NEJSTE V NAŠEM STUDIU S NĚČÍM SPOKOJENI, PROSÍME, SDĚLTE NÁM TO !